Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис ножі Cold Steel Urban Edge 50/50 Edge 43XLS:
Початкове призначення точкових ножів-це самооборона. Альо компанія Cold Steel позиціонує серію Urban Edge як Ножі для повсякденного використання, придатні не тільки для самозахисту, але і для господарських робіт. Ретельно продуманий дизайн рукояті забезпечує зручний і безпечний хват. У комплекті пластикові піхви Secure-Ex®, ланцюжок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cold Steel |
| Материал рукоятки | Kray-Ex |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тичковий |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка | 63.5 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | AUS-8A |
| Тип заточення | напівсеррейтор |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 2.5 мм |
| Форма клинка | spear-point |
| Чохол / піхви | Є |
- Цена: 2 070 ₴



