влевовправо
-7%Гаманець Cart Holder з RFID захистом, Чорний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: K9140
500 ₴
465 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 744-49-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коли в гаманці одні кредитні картки це дуже зручно і практично!
Картхолдер- прекрасний варіант для зберігання кредитні картки!! Компактний, зручний, поміститься навіть в самій маленькій сумочці або в кишені.
Credit card Holder - міні гаманець для Ваших кредитних карток
RFID (англ. Radio Frequency IDentification, радіочастотна ідентифікація) — спосіб автоматичної ідентифікації об'єктів, в якому за допомогою радіосигналів зчитуються або записуються дані, що зберігаються кредитних картах.
Захисти свій гаманець від шахраїв!
При натисканні на маленький важіль картки виїжджають каскадом, що дуже зручно, можна вибрати будь-яку!
Упаковка - кульочок
Колір - чорний
Розмір- 10*6,5*1,2 см
Вага 65 гр
Матеріал - шкіра PU ( поліуретанова - м'який, зносостійкий матеріал)
місткість - до 8 кредитних карт + 3 додаткових кишені для карт
також є 2 місця для готівкових грошей!
Картхолдер- прекрасний варіант для зберігання кредитні картки!! Компактний, зручний, поміститься навіть в самій маленькій сумочці або в кишені.
Credit card Holder - міні гаманець для Ваших кредитних карток
RFID (англ. Radio Frequency IDentification, радіочастотна ідентифікація) — спосіб автоматичної ідентифікації об'єктів, в якому за допомогою радіосигналів зчитуються або записуються дані, що зберігаються кредитних картах.
Захисти свій гаманець від шахраїв!
При натисканні на маленький важіль картки виїжджають каскадом, що дуже зручно, можна вибрати будь-яку!
Упаковка - кульочок
Колір - чорний
Розмір- 10*6,5*1,2 см
Вага 65 гр
Матеріал - шкіра PU ( поліуретанова - м'який, зносостійкий матеріал)
місткість - до 8 кредитних карт + 3 додаткових кишені для карт
також є 2 місця для готівкових грошей!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holder |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 100 мм |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість карт, що вміщаються | 11 шт. |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Кредитница/Кардхолдер |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 465 ₴


