Акумуляторний похідний ліхтар відрізняється стильним ретро-дизайном, зручний у використанні. У верхній частині знаходиться ручка тримач та вимикач. Прокручуючи вимикач за годинниковою стрілкою включається спочатку жовте освітлення, потім біле, потім обидва одночасно. У режимі приглушеного жовтого світла ліхтарик може працювати до 110 годин. Можна спокійно використовувати для вуличного освітлення, так як корпус водонепроникний. Також може бути Power Bank, оскільки оснащений виходом USB. Індикатор заряду покаже, коли слід зарядити ліхтарик.
Зручним доповненням є можливість роботи цього ліхтаря від 3 батарей АА 1,5v. В умовах відсутності електрики ця модель має великий попит.
Характеристики:
Яскравість 220 LM
Джерело живлення 6Вт
Розмір 100*110*165 мм
Вага нетто 295 г
Час роботи 7-110 годин - жовте світло, 3 години - жовте + біле світло
Час заряджання 3,5 години
Відстань: жовте світло + біле світло два метри, площа вертикального освітлення 18 квадратних метрів
Водонепроникний IP44
Порт заряджанняType-C
Вихід USB
Колір світла: біле світло - жовте світло - змішане світло
Ємність акумулятора 18650*2000 мАг
Комплектація:
Ліхтарик
Інструкція
Кабель для заряджання
Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Superfire |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.295 г |
| Довжина | 165 мм |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Зарядка для телефону |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Режими роботи ліхтаря | Інтенсивний, Середній |
| Світловий потік | 220 лм |
| Ступінь захисту, IP | IP44 |
| Тип живлення | Акумулятор, Батарейки |
| Тип заряду | USB |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | Підвісний |
| Час заряду акумулятора | 3.5 годин |
| Час роботи | 7 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Товщина | 11 мм |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 1 948 ₴










