влевовправо
-5%Сумка в дорогу для подорожей з кріпленням на валізу Зелена
- Готово до відправки
- Код: 55128
320 ₴
304 ₴
+380 (93) 744-49-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складна дорожня сумка стане приємною супутницею у подорожах. Дуже легка та компактна, зручно носити завжди із собою у зібраному вигляді. Головне, що вона будь-якої миті під рукою. А її велика практична місткість вражає!
Сумка виготовлена з високоякісних нейлонових та поліефірних волокон, має водовіштовхувальну пропитку,не вицвітає та довговічна, легко вішається на ручку валізи. Ширина петлі на валізу 20 см.
Дорожня сумка має надійні ручки та бічну кишеньку для невеликих предметів 18*20 см
Розмір у розгорнутому вигляді: 42x35x17см; Розмір у складеному вигляді: 18x16х3 см
Витримує навантаження до 20 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Призначення | Унісекс |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Середній |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Ручна поклажа |
| Розміри | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 17 см |
| Об`єм | 20 л |
| Ширина | 35 см |
- Ціна: 304 ₴






