Зарядна станція NIUESS NE 700 PRO є смльним претендентом на звання найкращого генератора для кемпінгу, має ефективне тепловідведення, портативний дизайн і акумулятор великої ємності. Його легко носити з собою завдяки зручній ручці у верхній частині. Він працює в широкому діапазоні температур (-20 до 60 град). Підходить для кемпінгу на відкритому повітрі, аварійно-рятувальних робіт, зарядки цифрової техніки, в умовах відсутності електрики, подорожей, підзарядка акумулятора автомобіля. Велика кількість портів дозволяє одночасно заряджати широкий спектр пристроїв.
Також NIUESS NE 700 PRO може похвалитись функцією вшидкого заряджання. Підключивши його до звичайної розетки можна повністю зарядити за 80 хв.
Можна підключити пристрої потужністю 700-1800 Вт. Зарядна станція має захист від перегріву, перевантаження, короткого замикання, захист від несправностей батареї. Справжній двонаправлений інвертор. Ця функція дозволяє одночано заряджати та розряджати. Дає можливість заряджати генератор икориставуючи його потужність дл роботи ваших пристроїв. Однією з примітних особливостей генератора є функція ДБЖ (джерело безперебійного живлення). У разі відкючення електроенергії генератор плавно перемикається на резервне живлення за 20 мілісекунд. Має вбудований ліхтарик з трьома режимами ( 2 режими яскравості + режим SOS). Можливість підключення сонячної панелі додає екологічності Вашому кемпінгу. Завантаживши додаток Niuess через плей маркет можна віддалено керувати увімкненням ліхтарика, активацією розеток та перевіряти рівень заряду генератора.
Характеристики:
Розмір 294*185*236 (мм)
Вага 8 кг Місткість 720 Вт/год
Вихідна напруга – 5-240 (V)
Вихідні порти постійного струму -Type-C*2, 5521*2, USB*2, роз'єм для прикурювача.
Режими підзарядки - AC/DC/від сонячної панелі/через автомобільний роз'єм для прикурювача
Номінальна потужність 700 Вт, пікова 1800 Вт, 230 В змінного струму (50 Гц)
2 USB-A: 24 Вт, 5 В/3,4 А, 9 В/2,5 А, 12 В/2 А (макс.)
2 USB-C: 100 Вт. 5V/9V/12V/15V DC, 3A, 20V DC, 5A (макс.)
роз'єм для прикурюача-136W, 13,6 V DC, 10A (макс.)
DC 5521 - 13,6 V DC, 10A (макс.)
Вхід: AC ChargeInput Напруга -176 ~ 240 В змінного струму, 50 Гц/60 Гц AC ChargeInput потужність - Макс. Потужність 500 Вт Заряджається за 80 хвилин (700Вт) Сонячний заряд- 200W, 10-25V DC,10A (макс.) Роз'єм для прикурювача: 12V/24V DC, 10A (макс.), 200W (макс.) - заряджається за 8 годин (96 Вт) Сонячна панель - Заряджається за 4 години (100Вт) Акумулятор: Тип осередку - NCM 29,6 V 24Ah 800 циклів зарядки
Комплектація:
Зарядна станція
Інструкція (німецька мова)
Зарядні шнури: до розетки, до автомобільного прикурювча. до сонячної панелі.
Коробка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | NIUESS |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 236 мм |
| Вихідна напруга | 240 В |
| Вихідний струм | 10 мА |
| Довжина | 294 мм |
| Зарядка батареї | Від автомобільної зарядки, Від мережі |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 5 |
| Кількість розеток | 2 |
| Роз'єми | DC |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ширина | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8000 г |
| Особливості | Дисплей, Індикатор рівня заряду, Протиударний корпус, Ліхтарик |
- Ціна: 20 710 ₴











