Зарядна станція NIUESS NE 1200 це пристрій, який об’єднує високоефективний акумулятор, інвертор і контролер зарядки, здатний накопичувати та виводити електроенергію. Його найбільшою перевагою є портативність і висока інтегрованість. У кемпінгу, подорожі чи надзвичайних ситуаціях портативні акумуляторні установки можуть стати вашою правою рукою, яка забезпечить вам стабільну підтримку живлення.
Велика кількість портів дозволяє одночасно заряджати широкий спектр пристроїв.
У повсякденному житті ми час від часу стикаємося з перебоями в електропостачанні, дефіцитом електроенергії. Портативна акумуляторна електростанція може підтримувати заряд у телефонах, планшетні комп’ютери, телевізори, Wi-Fi та інші електронні продукти в надзвичайних ситуаціях.
Також NIUESS NE 1200 може похвалитись функцією швидкого заряджання. Підключивши його до звичайної розетки можна повністю зарядити за 60 хв.
Можна підключити пристрої потужністю 1200-2400 Вт, 230 В змінного струму. наприклад, індукційна плита, чайник, кавоварка і т.д. Зарядна станція має захист від перегріву, перевантаження, короткого замикання, захист від несправностей батареї.
Справжній двонаправлений інвертор. Ця функція дозволяє одночано заряджати та розряджати. Дає можливість заряджати генератор икориставуючи його потужність дл роботи ваших пристроїв. Однією з примітних особливостей генератора є функція ДБЖ (джерело безперебійного живлення). У разі відкючення електроенергії генератор плавно перемикається на резервне живлення за 20 мілісекунд. Має вбудований ліхтарик з трьома режимами ( 2 режими яскравості + режим SOS). Можливість підключення сонячної панелі додає екологічності Вашому кемпінгу Завантаживши додаток Niuess через плей маркет можна віддалено керувати увімкненням ліхтарика, активацією розеток та перевіряти рівень заряду генератора.
Комплектація:
Зарядна станція
Інструкція (англійська мова)
Кабель DC 5521-5525
Зарядні шнури: до розетки, до автомобільного прикурювча. до сонячної панелі.
Коробка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | NIUESS |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 298 мм |
| Вихідна напруга | 240 В |
| Довжина | 403 мм |
| Зарядка батареї | Від автомобільної зарядки, Від мережі |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 7 |
| Кількість розеток | 4 |
| Максимальна потужність W | 2400 |
| Роз'єми | DC, USB-A QC, Type-Cx2, Розетка AC 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ширина | 223 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18000 г |
| Особливості | Дисплей, Індикатор рівня заряду, Протиударний корпус, Ліхтарик |
- Ціна: 43 055 ₴










