Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна складна водонепроникна сонячна панель для кемпінгу, замінить зарядний пристрій для гаджетів або портативного генератора (зарядної танції). Високефективні монокристалічні сонячні батареї працюють навіть при слабкому освітленні, стійкі до вітру та снігу. Кут між сонячною панеллю та землею повинен бути 40-45 град.
Розмір ячейки 156,75 мм x 156,75 мм
Розмір у складеному стані 530*350*36 мм
Розмір у розгорнутому стані 1390*530 мм
Вага 4 кг
100W 18V 5.56A
Струм розімкненого ланцюгаа 6,12 А
Напруга розімкнутого ланцюга 21,6 В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NIUESS |
| Країна виробник | Китай |
| ККД, не менше | 97 % |
| Кількість елементів | 4 шт. |
| Матеріал виготовлення модуля | Монокристалічний кремній |
| Напруга | 1000 В |
| Напруга при максимальній потужності | 18 В |
| Напруга холостого ходу | 21.6 В |
| Потужність | 100 Вт |
| Струм короткого замикання | 6.12 А |
| Струм при максимальній потужності | 5.56 А |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Довжина | 530 мм |
| Товщина | 36 мм |
| Ширина | 360 мм |
- Ціна: 9 085 ₴










