Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна складна водонепроникна сонячна панель для кемпінгу, замінить зарядний пристрій для гаджетів або портативного генератора (зарядної танції). Високефективні монокристалічні сонячні батареї працюють навіть при слабкому освітленні, стійкі до вітру та снігу. Кут між сонячною панеллю та землею повинен бути 40-45 град.
Розмір ячейки 156,75 мм x 156,75 мм
Розмір у складеному стані 585*500*70 мм
Розмір у розгорнутому стані 2090*585 мм
Вага 7 кг
200W 18V 11.12A
Струм розімкненого ланцюгаа 12,24 А
Напруга розімкнутого ланцюга 21,6 В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NIUESS |
| Країна виробник | Китай |
| ККД, не менше | 97 % |
| Кількість елементів | 4 шт. |
| Матеріал виготовлення модуля | Монокристалічний кремній |
| Напруга при максимальній потужності | 18 В |
| Напруга холостого ходу | 21.6 В |
| Потужність | 200 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 11.12 А |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Довжина | 585 мм |
| Товщина | 70 мм |
| Ширина | 500 мм |
- Ціна: 17 665 ₴










