
Місткий коричневий тревел-кейс із натуральної глянсової шкіри, колекція "Mehendi Art"
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TC-01-C19-1314-T005
3 216 ₴
Показати оптові ціниМісткий коричневий тревел-кейс із натуральної глянсової шкіри, колекція "Mehendi Art"
Якщо Ви зібралися на відпочинок або в ділову поїздку, Вам обов'язково потрібно брати із собою документи. Паспорт, квитки, банківські картки — все це ви зможете акуратно розмістити в нашому Тревел-кейсі. Шкіряний аксесуар привертає увагу декором —..
Ключові переваги Тревел-кейса
-
Зносостійкість. Тревел-кейс зі шкіри преміумкласу завжди матиме привабливий вигляд, навіть через кілька років активної експлуатації.
-
Місткість. 4 відділення для карток, 3 кишені для документів і паспортів.
-
Бездоганна якість. У роботі зі шкірою ми особливу увагу приділяємо деталям, тому що саме вони створюють вирішальне враження про виріб.
Ми подбали, щоб Тревел-кейс був практичним і зручним, а також цікавим. Стильний аксесуар Hi Art — найкращий вибір для тих, хто дотримується моди та цінує комфорт!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hi Art |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 220 мм |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 115 мм |
- Ціна: 3 216 ₴







