Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Teknorep 110 (біла) – акрилова шпаклівка для фінішного вирівнювання стін та стель ззовні та всередині приміщень.
Властивості
Паропроникна
Водостійка
Морозостійка
Готова до застосування та на потребує ґрунтування поверхні
Пластична та еластична
Ручне та механізоване нанесення
Дрібнозерниста, легко шліфується
Утворює ідеально гладку поверхню готову до фінішного оздоблення
Сфера використання
Бетонні основи
Гіпсові, цементно-піщані, цементно-вапняні штукатурки
Плити ДВП, ДСП, OSB
Перед фарбуванням, оштукатурюванням, декоративним оздобленням або наклеюванням шпалер
Для заповнення швів між гіпсокартонними листами
Для відновлення захисно-декоративного шару в системах теплоізоляції
Для ремонту дрібних тріщин на поверхнях
Підготовка поверхні
підготовлена до нанесення шпаклівки поверхня повинна бути сухою, міцною та чистою;
за необхідності поверхню необхідно відремонтувати відповідними ремонтними сумішами Teknorep, які будуть використанні перед початком шпаклювання.
Приготування розчину та нанесення
шпаклівку перед використанням ретельно перемішати до однорідності протягом 5 хвилин;
нанести на поверхню за допомогою металевого шпателя або напівтертка;
другий і наступні шари шпаклівки наносити після висихання попереднього, через 3-4 години;
після висихання шпаклівки поверхню можна відшліфувати та прибрати пил.
Характеристики
Колір
Білий
Термін придатності
12 місяців в сухому приміщенні в закритій упаковці
Упаковка
Відро 25 кг
Щільність
1,43 кг/л
Рівень PH
7,2 - 8,9
Температура застосування
(+5° C) - (+30° C)
Час життя суміші
1 година
Час висихання шару товщиною 1 мм
(в залежності від поверхні)
3 - 4 години
Час введення в експлуатацію
24 години
Максимальна товщина шару за одне нанесення
0 - 2 мм
Витрата:
- фінішне шпаклювання
- суцільне вирівнювання (при товщині шару 1 мм)
0,5 – 0,8 кг/м²
≥ 1,5 кг/м²
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekno Construction Chemicals |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Призначення шпаклівки | Фінішна |
| Спосіб нанесення | Механізований, Ручний |
| Стан матеріалу | Готова суміш |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип шпаклівки | На водній\акриловій основі |
| Упаковка | Відро |
| Фасовка матеріалу (кг) | 25 |
| Технічні характеристики | |
| Витрата матеріалу | 0.5 кг/м2 |
| Максимальна температура виконання робіт | 30 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 60 град. |
| Максимальна товщина шару | 2 мм |
| Мінімальна температура виконання робіт | 5 град. |
| Мінімальна температура експлуатації | -30 град. |
| Мінімальна товщина шару | 1 мм |
| Час висихання | 3 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість компонентів | Однокомпонентна |
| Тип за складом | Акрилова |
- Ціна: 1 836 ₴



