
Опис ножа Kershaw Cryo II 1556TI:
Cryo II-продовження серії ножів Cryo, розроблених дизайнером Ріком Хіндерерром. Основна відмінність від попередньої серії-ножі Cryo II більші на 20%. Ще тільки з'єднання з'явившись, Kershaw Cryo вже встигли привернути до себе увагу громадськості. Лезо і рукоять ножа мають покриття з карбо-нітриду титану, завдяки якому зменшується знос металу під час використання. Відкриття ножа можна проводити як за класичною схемою, шпеньком біля обуха, так і просто натиснувши на виступ на клинку, так звань «фліппер». При цьому, завдяки запатентованій системі SpeedSafe, клинок витягується без зусиль, блискавично. Лезо фіксується замком Frame Lock. Cryo забезпечені металевою кліпсою, яку можна встановлювати як з одного, так і з іншого боку ножа, для зручності носіння на кишені або ремені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина в складеному стані | 111 мм |
| Довжина клинка | 83 мм |
| Колір рукоятки | сірий |
| Марка сталі | 8Cr13MоV |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Типи складних ножів | викидні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 2.6 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 3 040 ₴



