Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис ножа Benchmade Pardue Griptilian 550-S30V:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benchmade |
| Матеріал рукоятки | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 14 рік |
| Довжина клинка | 88 мм |
| Колір рукоятки | сірий |
| Марка сталі | CPM-S30V |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 2.9 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 8 865 ₴







