Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Опис Ніж Spyderco Manix 2, CPM S110V dark blue (C101PDBL2)
Відрізняється високою міцністю, модель Manix отримала друге втілення з декількома принциповими вдосконаленнями. По-перше, сталь. У Manix 2 клинок виготовлений з порошкової сталі CPM S30V, яка набагато довше тримає заточку. Форма клинка залишилася незмінною, хоча фірмовий круглий отвір збільшено до 14-ти міліметрів. Другою принциповою відмінністю став замок замикання. Manix 2 оснащений високоміцним замком Ball Bearing Lock®, надійно замикаючим ніж завдяки підпружиненому важелю. Незмінною залишилася рукоятка з вкрай практичного і довговічного склотекстоліту G-10. -За будь-якої погоди ніж буде надійно і комфортно утримуватися рукою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка | 86 мм |
| Колір рукоятки | синій |
| Марка сталі | CPM-S110V |
| Твердість клинка | 61 HRC |
| Тип замка | Ball Bearing Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 3.2 мм |
- Ціна: 10 580 ₴



