Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Ніж Spyderco Gooney, 9Cr14MoV, G-10 gray
Spyderco Gooney - це практичний, EDC ніж, що входить в бюджетну серію Byrd. Ніж відразу привертає увагу незвичним профілем клинка - щось середнє між Modified Sheepsfoot, Wharnkliffe та Hawkbill. Ніж традиційно приводиться в робоче положення підпальцевим отвором та фіксується замком Back Lock. Для мінімізації ваги лайнери відсутні.
Досить ергономічне руків'я виконане зі склотекстоліту G10 та має чотирьохпозиційну кліпсу і отвір для темляка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стані | 107 мм |
| Довжина клинка | 88 мм |
| Колір рукоятки | сірий |
| Марка сталі | 9Cr14Mov |
| Матеріал рукоятки | G-10 |
| Тип | Ножі |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 2.7 мм |
| Форма клинка | wharncliffe |
- Ціна: 3 060 ₴







