влевовправо
Топ продаж
-7%
-7%Гаманець Cart Holder з RFID захистом, чорний з застібкою
- Готово до відправки
- Код: CH001
510 ₴
475 ₴
+380 (93) 744-49-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коли в гаманці одні кредитні картки це дуже зручно і практично!
Картхолдер- компактний, зручний, поміститься навіть в найменшій сумочці або в кишені.
Credit card Holder - міні гаманець для Ваших кредитних карток
RFID (англ. Radio Frequency IDentification, радіочастотна ідентифікація) - спосіб автоматичної ідентифікації об'єктів, в якому за допомогою радіосигналів зчитуються або записуються дані, що зберігаються кредитних картах.
Захисти свій гаманець від шахраїв!
При натисканні на маленький важіль картки виїжджають каскадом, що дуже зручно, можна вибрати будь-яку!
Упаковка - кульочок+ коробка.Колір - чорний
Розмір- 10*6,5*1,2 см
Вага 65 гр
Матеріал - шкіра PU ( поліуретанова - міцний зносостійкий матеріал, м'який, приємний на дотик)
місткість - до 6 кредитних карт + додаткові кишеньки
так само є місце для готівкових!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holder |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 100 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість вміщуваних карт | 8 шт. |
| Тип | Кредитница/Кардхолдер |
- Ціна: 475 ₴




